Kuchnie niemieckie

niemieckie kuchnieAlternatywą dla mebli na wymiar są modułowe meble kuchenne, jest to jednak rozwiązanie dla wymiarowych wnętrz. Mebli modułowych nie można przyciąć do dowolnego rozmiaru – je trzeba wpasować w przestrzeń, którą mamy do dyspozycji.

Jeśli meble modułowe do kuchni, to tylko najwyżej jakości – czyli Häcker!
Wychodząc z tego założenia, zostaliśmy jedynym przedstawicielem renomowanej marki Häcker na Wielkopolskę.
Niemieckie kuchnie Häcker to gwarancja solidności, niezawodności, nowoczesności i najwyższej jakości przy wyjątkowej dbałości o detale. Dowodem na to jest chociażby fakt, że ten producent jako jeden z nielicznych na świecie udziela aż 5-letniej gwarancji na całą kuchnię Häcker!
Kuchnie Häcker dostępne są w następujących kolekcjach:

  • Systemat: proste formy, przejrzystość, akcentuje nowoczesne rozwiązania
  • Classic: bogactwo idei, klasyczne wykończenia

Bez względu na wybór kolekcji kuchni niemieckich, wszystkie wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania, jak mechanizmy, zawiasy, uchwyty. Na wszystkie niemieckie kuchnie ich producent udziela 5 lat gwarancji.

W każdej kolekcji możemy dobierać swobodnie fronty i blaty, propozycje producenta mogą być cenną wskazówką, a nie instrukcją tworzenia kuchni. Niemieckie kuchnie polecamy zwłaszcza amatorom dużym przestrzeni, właścicielom dużych rezydencji i domów.
Prezentujemy zaledwie fragment możliwości niemieckich kuchni. Wszystkie linie i kolekcje z obecnego i poprzednich sezonów publikujemy na stronie: www.niemieckiekuchnie.pl.

Wykonujemy kompleksowo kuchnie w oparciu o meble Häcker: składamy, montujemy łącznie ze sprzętem AGD. Wybierając niemiecką kuchnię z nami, możesz się martwić jedynie nadmiernym wyborem kolorów, płyt i rozwiazań.

Zapraszamy do naszego salonu mebli kuchennych przy ul. Hetmańskiej 6 w Poznaniu, gdzie będziecie mogli się przekonać o wyjątkowym charakterze niemieckich kuchni.

Wybór propozycji niemieckich kuchni:

KUCHNIE SYSTEMAT

KUCHNIE CLASSIC