Kuchnie na wymiar

kuchnie na wymiar PoznańNiestandardowe rozwiązania są dla nas standardem! Dlatego stawiamy na kuchnie na wymiar.

Wychodząc z tego założenia, od kilkunastu lat projektujemy i samodzielnie wykonujemy zwłaszcza meble kuchenne dla mieszkańców Poznania i okolic. Meble na wymiar umożliwiają nam pełne zagospodarowanie nawet najmniejszej przestrzeni i pomieszczenie w niej wszystkich najważniejszych sprzętów kuchennych. Projektując meble kuchenne, projektujemy całą kuchnię – miejsce, które pokochają domownicy i będą chcieli w nim spędzać dużo czasu.

Każdy projekt i pomysł przenosimy na wizualizację, dzięki temu nie wymagamy od Ciebie nadprzyrodzonych zdolności wyobraźni. Wiesz, co kupujesz! Nie sprzedajemy kota w worku! Do chwili ostateczne akceptacji możemy zmieniać kolorystykę, rodzaje wykończeni i czy materiałów planowanej przez Ciebie kuchni.

Oferujemy rozwiązania uwzględniające ilość przestrzeni, wygodę jej użytkowników, a także styl, modę i nowoczesne technologie. Setki klientów z Poznania już się na nas poznały!

Uwzględniając preferencje klientów, nie ograniczamy się do kuchni w stylu nowoczesnym, choć jest to nasz ulubiony. Wykonaliśmy i nadal realizujemy liczne kuchnie w stylu klasycznym czy retro.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych od wielu lat materiałach: płytach, blatach, uchwytach i akcesoriach.

Wykorzystujemy mechanizmy renomowanych producentów

 

Nie tylko dla kuchni

Projektując kuchnie, nie zapominamy o powiązanych z nią pomieszczeniach – salonu czy przedpokoju. Projektujemy meble również do innych pomieszczeń: łazienek, przedpokojów i pokojów. Myślimy i działamy kompleksowo, odciążając klientów z odpowiedzialności architekta wnętrz.
Oferujemy:

    • szafy wnękowe,
    • dowolne meble na wymiar,
    • aranżację wnętrz – oświetlenie sufitowe, podwieszane sufity, panele desipa.

 

 

Skorzystaj z usług doświadczonych profesjonalistów. Zaprojektujemy, pokażemy wizualizację, a potem zgodnie z nią wykonamy wysokiej jakości kuchnię, łącznie z montażem urządzeń kuchennych.

Kuchnie w Poznaniu od A do Z! Zadzwoń!

Kuchnie na wymiar

Meble autorskie

Nasze realizacje – kuchnie na wymiar dla poznańskich klientów. Więcej realizacji znajdziesz na stronie. Zapraszamy!