Jak pracujemy?

Zaczynamy od wstępnej rozmowy, na której musimy poznać Twoje preferencje i podstawowe wymiary. Prezentujemy liczne wzorniki materiałów, kolory oraz potencjalne rozwiązania. W naszym salonie przy ul. Hetmańskiej6 w Poznaniu możesz dotknąć, otworzyć, przekonać się na własne oczy, jak wygląda to, o czym piszemy. Na początku rozmawiamy orientacyjnie, podając rząd wielkości wydatków, uzależnionych zwłaszcza od stosowanych materiałów i systemów kuchennych.

Na podstawie ustalonych preferencji przygotowujemy projekt i wizualizację Twojej wymarzonej kuchni. Spotykamy się, by skonfrontować je z Twoimi wyobrażeniami. Wspólnie dopracowujemy detale, wykonujemy specyfikację: dokładnie określamy materiały, uchwyty, systemy.

W naszym zakładzie rozpoczynają się prace produkcyjne, najdalej za kilka tygodni kuchnia zawita u Ciebie w domu (dokładne terminy ustalamy w fazie projektu kuchni). Do tego jednak czasu musimy otrzymać sprzęt AGD (najlepiej, gdy dojedzie do naszego zakładu), Ty zaś odpowiadasz za przygotowanie pomieszczenia kuchni do montażu mebli.

Montaż niedużej kuchni z urządzeniami to zazwyczaj jeden dzień roboczy. Terminy ustalamy zawsze indywidualnie.